| İsim | Galvanizli Çelik Oluklu Levhalar |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 1 mm |
| Seviye | DC51D |
| Uygulama | duvar paneli |
| İsim | PPGI Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 1,5 mm |
| Seviye | DX52D |
| Uygulama | çatı kaplama |
| İsim | GI Levhalar Galvanizli Çelik Oluklu Çatı Kaplama Levhaları |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 2 mm |
| Seviye | DX53D |
| Uygulama | Çatı Yapısı |
| Adı | Q235B Hafif Çelik T-şekilli Kiriş |
|---|---|
| Çelik Kalitesi | Q235B |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Kalınlık | 10MM |
| Boyut | 400*400*12mm |
| Adı | T-profil T-çubuk Karbon Çelik Q235 Sınıfı |
|---|---|
| Çelik Kalitesi | Q235B |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Kalınlık | 7,5 mm |
| Boyut | 175*175*7,5 mm |