| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Kanal Kirişi |
|---|---|
| Yükseklik | 50 mm |
| Bacak genişliği | 37mm |
| Başvuru | İnşaat |
| Seviye | 304 |
| Adı | Paslanmaz Çelik Kare Borular 304 |
|---|---|
| Teknik | Fırçalanmış veya Cilalı |
| Kalınlığı | 5 |
| Sınıf | 304 |
| türü | Kare borular |
| isim | 316L Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş/soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 4mm 5mm |
| Seviye | 316L |
| SGS | Mevcut |
| isim | SS Borular Paslanmaz Çelik Borular 304 |
|---|---|
| teknik | İnce Cilalı |
| Kalınlık | sch40 |
| Seviye | 304 |
| Tip | yuvarlak borular |
| Adı | Paslanmaz çelik sac levhalar 201 |
|---|---|
| teknik | Yumuşatılmış |
| Kalınlığı | 4mm 5mm |
| Sınıf | 201 |
| Teknik | Tavlanmış ve Turşu |
| Adı | Çince 304 / 304L paslanmaz çelik bobin şeridi |
|---|---|
| Teknik | Asit Yıkama Tavlı |
| Sınıf | 304 / 304L |
| Renk | şerit rengi |
| Kalınlığı | 1 mm 2 mm |
| Adı | ASTM Çin Paslanmaz Çelik Rulo Şeritler 304 / 304L |
|---|---|
| Teknik | Dökme Düzleştirme |
| Sınıf | 304 / 304L |
| Renk | Parlak parlak veya beyaz |
| Kalınlığı | 0,8 mm 0,9 mm |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Malzeme | 304 |
| Kalınlık | 4mm |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | BA |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Malzeme | 304 |
| Kalınlık | 5mm |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | BA |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | Doğal Ayna |
| Kalınlığı | 6 mm |