| Adı | Paslanmaz çelik borular |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kalınlığı | 2mm |
| Sınıf | 304 |
| Yüzey | soğuk haddeleme |
| Adı | 201 sınıf paslanmaz çelik borular |
|---|---|
| Malzeme | 201 |
| Kalınlığı | SCH 10S |
| Dış çapı | 0.45-975mm |
| Yüzey | Ayna yüzeyi |
| teslimat | 3-5 gün |
|---|---|
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Mekanik vb. |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| şekli | çarşaf |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Seviye | 304 |
| Renk | Gümüş |
| Kalınlık | 0.2mm-6mm |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Seviye | 304 |
| Renk | Gümüş |
| Kalınlık | 0.2mm-6mm |
| Adı | 304 Sınıf Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Malzeme | INOX |
| Kalınlığı | 2,3 mm |
| Sınıf | 303 |
| Yüzey | 2B |
| Adı | Paslanmaz çelik borular |
|---|---|
| Malzeme | INOX |
| Kalınlığı | 3,7 mm |
| Sınıf | 303 |
| Yüzey | soğuk haddeleme |
| Adı | Paslanmaz Çelik 304 Levhalar Saç Çizgisi Bitmiş |
|---|---|
| Teknik | fırçalanmış |
| Kalınlık | Özel |
| Seviye | 304 |
| Boyut | 1220*2440mm |
| Adı | 304 paslanmaz çelik levha 0,4 mm |
|---|---|
| Teknik | Soğuk üretilmiş |
| Kalınlığı | 0,4 mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | Müşterinin talebi olarak |
| Adı | Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Saclar |
|---|---|
| Teknik | Tavlanmış ve Turşu |
| Kalınlığı | 0.1-10MM |
| Sınıf | SS304 |
| Yüzey | Yumuşatılmış |