| Adı | 304 paslanmaz çelik 8K Plaka |
|---|---|
| Teknik | 8K işlendi |
| Kalınlık | 0,7 mm |
| Seviye | 304 |
| Boyut | Müşterinin ihtiyaçları olarak |
| Adı | 304 paslanmaz çelik Saç Çizgisi Sayfası |
|---|---|
| Teknik | Saç çizgisi işlenmiş |
| Kalınlık | 5 mm |
| Seviye | 304 |
| Boyut | 1250*2500mm |
| Adı | 304 paslanmaz çelik Ayna Plakası |
|---|---|
| Teknik | Cilalı |
| Kalınlık | 1,2 mm |
| Seviye | 304 |
| Boyut | 1500*6000mm |
| İsim | Soğuk Haddelenmiş 309s Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,3 mm |
| Seviye | 309S |
| Yüzey | Soğuk Haddelenmiş |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Sınıf | 304 |
| Renk | Kırık |
| Kalınlığı | 0,2 mm-8 mm |
| Adı | 201 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlığı | 12 mm |
| Sınıf | 304 |
| Yüzey | 1 numara |
| Adı | 316L paslanmaz çelik levhaları soğuktan yuvarlanmış |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 8MM |
| Sınıf | 316L |
| Yüzey | soğuk haddelenmiş |
| İsim | 201 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| teknik | Sıcak Haddelenmiş |
| Kalınlık | 42mm |
| Seviye | 201 |
| Yüzey | 1 numara |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Köşebent |
|---|---|
| Kalınlık | 5 mm |
| Genişlik | 50 mm |
| Başvuru | İnşaat |
| Seviye | 304 |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Kanal Kirişi |
|---|---|
| Yükseklik | 50 mm |
| Bacak genişliği | 37mm |
| Başvuru | İnşaat |
| Seviye | 304 |