| Adı | 304 paslanmaz çelik açı çubuğu |
|---|---|
| Kalınlığı | 4mm |
| Genişliği | 30 mm |
| Uygulama | Çatı makası |
| Renk | Kırık |
| İsim | Paslanmaz Çelik Su Oluğu 304 |
|---|---|
| Kalınlık | 1,5 mm |
| Kullanım | Çatı Oluğu |
| yüzey | 2B |
| Seviye | 304 |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 3mm |
| Malzeme | 304 |
| Yüzey | 2B |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 2mm |
| Malzeme | 304 |
| Yüzey | 2B |
| Adı | Paslanmaz kanal çeliği |
|---|---|
| Kalınlığı | 5,5 mm |
| Genişliği | 53 mm |
| Uygulama | Endüstri, bina, inşaat |
| İşleme hizmeti | Bükme, Kaynaklama, Delme, Rulo Açma, Kesme |
| İsim | 304 BA Paslanmaz Çelik Altıgen Çubuk |
|---|---|
| Şartname | 14mm |
| Kullanım | Dekorasyon |
| Yüzey | BA |
| Seviye | 304 |
| Adı | Haddelenmiş Levha SS 304 Rulo |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddeleme |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | Mevcut Parlatma |
| Kalınlığı | 6mm |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Sıcaklık | 655 ° C |
| Kalınlığı | 6,5 mm |
| Standart | AiSi |
| Yüzey | soğuk haddeleme |
| Adı | 304 Sınıf Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Malzeme | 304 |
| Kalınlığı | SCH 5S |
| Dış çapı | 0.35-915mm |
| Yüzey | BA |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Malzeme | INOX |
| Kalınlığı | 5mm |
| Sınıf | 304 |
| Yüzey | 2B Soğuk Haddelenmiş |