| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Sarı Titanyum Altın Rulo Ruloları |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | Altın |
| Kalınlığı | 0,6 mm |
| Adı | 304 paslanmaz çelik çubuk |
|---|---|
| OD | 20mm |
| Uzunluk | 6000mm veya özelleştirilmiş |
| Uygulama | Yapı sektörü |
| Türü | Yuvarlak veya özelleştirilmiş |
| isim | 304 paslanmaz çelik dikişsiz borular |
|---|---|
| teknik | Lehçe mevcut |
| Kalınlık | 6mm |
| Seviye | 304 |
| Tip | yuvarlak borular |
| Adı | Paslanmaz Çelik Delikli Levhalar |
|---|---|
| Teknik | delikli |
| Kalınlık | 0,6 mm |
| Seviye | 304 |
| Boyut | 1219*2438mm |
| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | hot-rolled |
| Kalınlığı | özelleştirilmiş olarak |
| Grade | 316 304 |
| Process | Embossed, Pattern |
| isim | 321 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 3mm 4mm |
| Seviye | 321 |
| teknik | 2B yüzey |
| isim | 316L Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 7 mm |
| Seviye | 316L |
| MTC | Mevcut |
| Adı | 304 paslanmaz çelik kare çubuk |
|---|---|
| OD | özelleştirilmiş olarak |
| Uygulama | Jamb binası |
| Renk | Koyu gri |
| Teknik | 8K Ayna |
| isim | 316L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 2,5 mm |
| Seviye | 316L |
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Adı | 304 paslanmaz çelik u-kiriş |
|---|---|
| Yükseklik | 100 mm |
| Bacak genişliği | 48mm |
| Uygulama | temizleme tankı |
| Sınıf | 304 |