| Adı | Paslanmaz Çelik Rulo 304 |
|---|---|
| Teknik | Soğuk haddelenmiş / Sıcak haddelenmiş |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | BA rengi |
| Kalınlığı | 0,35 mm |
| Adı | Paslanmaz Çelik Rulo 304 |
|---|---|
| Teknik | Sıcak yuvarlama |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | düz beyaz |
| Kalınlığı | 5 mm |
| İsim | Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 1 mm |
| Malzeme | 304 |
| Yüzey | 1 numara |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,5 mm |
| Malzeme | 304 |
| Yüzey | 1 numara |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 2mm |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | 1 numara |
| Numune ücreti | Özgür |
|---|---|
| Renk | Şerit Beyaz |
| Ağırlık | Rica olarak |
| Kalınlığı | 0,1-12 mm |
| Tiyperound | Bobin Şeridi |
| Adı | 316 paslanmaz çelik plakalar |
|---|---|
| teknik | BA |
| Thickness | 0.65mm 0.75mm |
| Grade | 316 |
| işlemi | kabartmalı |
| Adı | Ayna Paslanmaz Çelik Plakalar |
|---|---|
| Techinical | Cold rolling |
| Thickness | 1.01mm - 15mm |
| Sınıf | JIS 316 |
| Technique | Mirro, polished |
| Tiyperound | Bobin Şeridi |
|---|---|
| MTC | Kullanılabilir |
| Standart | ASTM,AISI,JIS,DIN |
| Kalınlığı | 0,1-12 mm |
| Ağırlık | Rica olarak |
| Adı | 304 SS levhalar |
|---|---|
| teknik | Sıcak yuvarlama |
| Kalınlığı | 12 mm |
| Sınıf | 304 304L |
| Yüzey | No.1 veya özelleştirilmiş |