| İsim | 310s Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık | 9 mm |
| Seviye | 310'lar |
| Uzunluk | 12 milyon |
| Adı | Karbon çeliği yuvarlak çubuk |
|---|---|
| OD | 42mm |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş veya 6000mm |
| Uygulama | Bina inşaatı |
| Türü | Müşterinin ihtiyaçlarına göre |
| Adı | karbon çelik köşebent |
|---|---|
| Kalınlığı | 5mm |
| Genişliği | 45mm |
| Uygulama | Bina inşaatı |
| Sınıf | ASTM A36 |
| Adı | Karbon çelik açılı çelik |
|---|---|
| Kalınlığı | 6mm |
| Genişliği | 50 mm |
| Uygulama | Gerektiği gibi |
| İşleme hizmeti | Bükme, Kaynaklama, Delme, Rulo Açma, Kesme |
| Adı | Karbon çelik H kirişi |
|---|---|
| Uygulama | Tıbbi cihaz |
| İşleme hizmeti | kesme |
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş veya Sıcak Haddelenmiş |
| Standart | ASTM GB |
| İsim | 20# Dikişsiz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 5 mm |
| Seviye | 20# |
| Başvuru | sanayi |
| İsim | Q235B Dikişsiz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | Sıcak haddeleme |
| Kalınlık | 6mm |
| Seviye | Q235B |
| Başvuru | Sanayi Boruları |
| Adı | 201 paslanmaz çelik borular dikişsiz |
|---|---|
| Teknik | soğuk çekilmiş |
| duvar kalınlığı | 3mm |
| Sınıf | 201 |
| Uzunluk | Müşterinin gereksinimleri olarak |
| İsim | 316L Paslanmaz Çelik Yuvarlak Bar |
|---|---|
| OD | 20 mm |
| Uzunluk | 6000mm |
| Başvuru | İnşaat |
| Seviye | 316L |
| Bitiş Türü | standart veya istek olarak |
|---|---|
| Çapraz | 6-1200mm |
| Şekillendirme Yöntemi | kaynaklı veya dikişsiz |
| Sıcaklık derecesi | Standart |
| duvar kalınlığı | 0,8-100 mm |