| Adı | 309s Paslanmaz çelik bobini |
|---|---|
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| Sınıf | 309S |
| Renk | Doğal Gri |
| Kalınlığı | 0.9mm |
| İsim | 316 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık | 10 mm |
| Seviye | 316 |
| Uzunluk | 12 milyon |
| Adı | 310S Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | Sıcak yuvarlama |
| Sınıf | 310S |
| Renk | Doğal Siyah |
| Kalınlığı | 1,2 mm |
| İsim | 310s Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık | 8mm |
| Seviye | 310'lar |
| Uzunluk | 6000mm |
| İsim | 321 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık | 5 mm |
| Seviye | 321 |
| Uzunluk | 6000mm |
| İsim | 316L Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | 316L |
| Uzunluk | 12 milyon |
| İsim | 316 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık | 10 mm |
| Seviye | 316 |
| Uzunluk | 6m |
| İsim | 201 Paslanmaz Çelik Kanal Kirişi |
|---|---|
| Yükseklik | 65 mm |
| Bacak genişliği | 40mm |
| Başvuru | İnşaat |
| Seviye | 201 |
| İsim | 321 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| OD | 18 mm |
| Uzunluk | 6000mm |
| Başvuru | İnşaat |
| Seviye | 321 |
| İsim | 201 Paslanmaz Çelik H Kiriş |
|---|---|
| Özellikler | 175*90*5*8mm |
| Paketleme | Standart Denize Uygun Paketleme |
| Uygulama | İnşaat |
| Seviye | 201 |