| Adı | 316L Paslanmaz Çelik İğneli Borular |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| duvar kalınlığı | Özel |
| Seviye | 316L |
| Uzunluk | 6m |
| isim | 316L Paslanmaz Çelik Dikişsiz Borular |
|---|---|
| teknik | dikişsiz |
| duvar kalınlığı | sch40 |
| Seviye | 316L |
| Uzunluk | 6m veya müşterinin ihtiyacına göre |
| isim | 316L Paslanmaz Çelik Kare Borular Dikdörtgen Borular |
|---|---|
| teknik | kaynaklı veya dikişsiz |
| duvar kalınlığı | müşterinin gerektiği gibi |
| Seviye | 316L |
| Uzunluk | 6m veya müşterinin ihtiyacına göre |
| Adı | S30500 paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Teknik | Soğuk Rulo |
| Sınıf | S30500 |
| Renk | Ayna |
| Kalınlığı | 0,5 mm |
| Adı | SUS316L paslanmaz çelik bobini |
|---|---|
| Teknik | No1 veya soğuk rulo |
| Sınıf | SUS316L |
| Renk | Siyah |
| Kalınlığı | 0,45 mm |
| İsim | 201 Paslanmaz Çelik Boru |
|---|---|
| teknik | Sıcak Haddelenmiş |
| Kalınlık | 2mm-100mm |
| Seviye | 201 |
| Yüzey | 1 numara |
| İsim | 310s Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık | 2 mm |
| Seviye | 310'lar |
| Uzunluk | 6000mm |
| Adı | 410 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | Paslanmaz çelik |
| Sınıf | 420 |
| Renk | 2B |
| Kalınlığı | 0.8mm 1mm |
| Adı | 430 Çinli paslanmaz çelik bobinleri bantları |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Sınıf | 430 |
| Renk | 2B / BA |
| Kalınlığı | 2mm 3mm |
| Adı | 410 Paslanmaz çelik bobin bantları |
|---|---|
| Teknik | Soğukta yuvarlanmış |
| Sınıf | 410 420 430 |
| Renk | 2B veya istendiği gibi |
| Kalınlığı | 0,7 mm 0,8 mm 0,9 mm |