| Adı | 201 Paslanmaz Çelik Çubuk |
|---|---|
| OD | 40mm |
| Uygulama | Dekorasyon, Bina |
| Renk | Doğal |
| Teknik | 8K |
| Adı | 410 Paslanmaz çelik çubuk |
|---|---|
| OD | 45mm |
| Uygulama | Mobilya Parçaları |
| Renk | Gri |
| Teknik | Ayna |
| Adı | Paslanmaz Çelik Boru Boru 310S |
|---|---|
| Teknik | gereksinim olarak |
| duvar kalınlığı | sch10 |
| Seviye | 316L |
| Uzunluk | özelleştirme |
| Yüzey | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Uzunluk | 1000-6000mm Veya Müşterinin Gereksinimlerine Göre |
| Tedavi | Tavlama, Asitleme, Parlatma |
| Paketleme | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
| Adı | Paslanmaz Çelik Rulo 304 |
|---|---|
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | Ayna |
| Kalınlığı | 3 mm |
| İsim | 201 paslanmaz çelik dikişsiz boru |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| duvar kalınlığı | 3,91 mm |
| Seviye | 201 |
| Uzunluk | 6m |
| İsim | 201 BA Paslanmaz Çelik Kare Çubuk |
|---|---|
| Şartname | 50*50mm |
| Kullanım | Dekorasyon |
| Yüzey | BA |
| Seviye | 201 |
| İsim | 201 paslanmaz çelik dikişsiz boru |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| duvar kalınlığı | 3,68 mm |
| Seviye | 201 |
| Uzunluk | 6m |
| Adı | ss tel ip |
|---|---|
| Teknik | soğuk çekilmiş |
| Kalınlığı | müşterinin isteği olarak |
| Standart | EN GB ASTM |
| Uygulama | Fabrika Kullanımı |
| Adı | Paslanmaz Çelik Şerit 304 |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddeleme |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | 2B veya doğal |
| Kalınlığı | 0,1 mm |