| Adı | Paslanmaz Çelik I-Kütesi |
|---|---|
| Kalınlığı | 5,5 mm |
| Genişliği | 80mm |
| Uygulama | Yapı |
| İşleme hizmeti | kesme |
| isim | SS304 Heatchange paslanmaz çelik borular |
|---|---|
| teknik | soğuk çekilmiş |
| Kalınlık | 5mm |
| Seviye | 304 |
| Tip | yuvarlak borular |
| Adı | 400 Serisi Paslanmaz Çelik Teller |
|---|---|
| Teknik | Soğuk çekilmiş Cilalı mevcut |
| Kalınlığı | 3mm 4mm |
| Standart | ASTM TR TR |
| Uygulama | ENDÜSTRİ |
| Adı | Paslanmaz çelik ip tel |
|---|---|
| Teknik | Lehçe mevcut |
| Kalınlığı | 6mm 8mm |
| Standart | ASTM EN |
| Uygulama | Sanayi Kullanımı |
| Adı | 316L paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Teknik | soğuk çekilmiş |
| Kalınlığı | İhyaç olduğu gibi |
| Standart | ASTM SUS ASME |
| Uygulama | Sanayi Kullanımı |
| Adı | Austenitik paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Teknik | Soğuk çekilmiş Cilalı mevcut |
| Çapraz | ihtiyaca göre üretim |
| Standart | SUS ASTM |
| Uygulama | Parça yapımı |
| Adı | Dubleks Paslanmaz Çelik Tel 2205 2507 |
|---|---|
| Teknik | dubleks |
| Çapraz | Müşterinin ihtiyacına göre üretilir |
| Standart | ASTM |
| Uygulama | Sanayi makine yapımı |
| Adı | 316 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| OD | 30 mm |
| Uzunluk | 6000mm veya özelleştirilmiş olarak |
| Uygulama | Bina, endüstri |
| Türü | özelleştirilmiş olarak |
| Adı | Paslanmaz çelik düz kare altıgen |
|---|---|
| OD | özel |
| Uygulama | Mobilya Parçaları |
| Renk | Doğal Gri |
| Teknik | 8K Ayna |
| İsim | 321 Paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Seviye | 321 |
| Renk | şerit |
| Kalınlık | 0.25mm-8mm |