| Name | 304/304L stainless steel pipes tubes |
|---|---|
| Teknik | Soğuk çekilmiş Cilalı saç çizgisi |
| duvar kalınlığı | 1,6 mm |
| Sınıf | 304 / 304L |
| Uzunluk | 6 metre veya müşterinin isteği olarak |
| Adı | 316/316L Paslanmaz Çelik Levhalar İnox Levhalar |
|---|---|
| Teknik | Tavlanmış ve Turşu |
| Kalınlığı | 1,5 mm 2 mm |
| Sınıf | 316/316L |
| Yüzey | 8K Fırçalı Mevcut |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | 2B |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | 8K |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | 8K |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Malzeme | 304 |
| Kalınlık | 2mm |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | HL |
| İsim | 201 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| OD | 10 mm |
| Uzunluk | 6000mm |
| Başvuru | İnşaat |
| Seviye | 201 |
| Adı | Paslanmaz Çelik Rulo 304 |
|---|---|
| Teknik | Sıcak yuvarlama |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | cilalı ayna |
| Kalınlığı | 6 mm |
| Adı | SS304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Teknik | soğuk çekilmiş |
| duvar kalınlığı | 4mm |
| Sınıf | 304 |
| Uzunluk | müşterinin isteği olarak |
| Adı | 304/304L paslanmaz çelik teller |
|---|---|
| Teknik | soğuk çekilmiş |
| Kalınlığı | 1 mm 1,2 mm |
| Standart | ASTM AISI |
| Uygulama | Sanayi ve inşaat |
| İsim | 904L Dikişsiz Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | 904L |
| Uzunluk | 6m |