| İsim | 316 paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Seviye | 316 |
| Renk | şerit |
| Kalınlık | 0.25mm-8mm |
| Adı | SUS304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | Soğuk Haddeleme |
| Sınıf | SUS304 |
| Renk | Gri |
| Kalınlığı | 0,8 mm |
| Adı | 316 Paslanmaz Çelik çubuk |
|---|---|
| OD | 50 mm |
| Uzunluk | 6000mm veya müşteri ihtiyaçlarına göre |
| Uygulama | Dekorasyon, Bina |
| Türü | Müşteri ihtiyaçlarına göre |
| Adı | 316 paslanmaz çelik H kirişi |
|---|---|
| Özellikler | 100*100*6*8 |
| Paketleme | özel |
| Uygulama | Yapı |
| Renk | Kırık |
| Adı | 304L Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| OD | 28mm |
| Uygulama | kalıplama |
| Renk | Koyu silve |
| Teknik | fırçalanmış |
| Adı | Sus201 Paslanmaz Çelik Bobin Şeritleri |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Sınıf | SUS201 |
| Renk | Doğal Renk Gri |
| Kalınlığı | 1 mm |
| Adı | 304L paslanmaz çelik köşebentler |
|---|---|
| Kalınlığı | 5mm |
| Genişliği | 63mm |
| Uygulama | depolama rafı |
| Renk | Doğal |
| Adı | 316 paslanmaz çelik açı çubuğu |
|---|---|
| Kalınlığı | 5mm |
| Genişliği | 40mm |
| Uygulama | Konut yapımı |
| Renk | Koyu Şerit |
| Adı | 316L Paslanmaz Çelik Köşebent |
|---|---|
| Kalınlığı | 6mm |
| Genişliği | 50 mm |
| Uygulama | Sanayi Binası |
| Renk | Doğal renk |
| Adı | 304L paslanmaz çelik h kirişi |
|---|---|
| Özellikler | 125*60*6*8 |
| Paketleme | Özel paketleme |
| Uygulama | Bina |
| Renk | Doğal Şerit |