| isim | Paslanmaz çelik iğneli borular 316L |
|---|---|
| teknik | iğneli borular |
| duvar kalınlığı | 1 mm |
| Seviye | 316L |
| Uzunluk | 6 metre |
| Adı | 201 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Sınıf | 201 |
| Renk | Gümüş grisi |
| Kalınlığı | 0,4 mm 0,5 mm |
| Adı | SS201 paslanmaz çelik bobin şeritleri |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Sınıf | 201 |
| Renk | Doğal Renk Gri |
| Kalınlığı | 0,8 mm 1 mm |
| Adı | Paslanmaz çelik Bobin Şeritleri 201 |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş Tavlanmış |
| Sınıf | 201 |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kalınlığı | 1,2 mm 1,5 mm |
| Adı | 400 Serisi Paslanmaz Çelik Şerit Bobinler |
|---|---|
| Teknik | Tavlanmış Turşu |
| Sınıf | 410 420 430 |
| Renk | Doğal Gri |
| Kalınlığı | 0,1-8 mm |
| Adı | 430 Çinli paslanmaz çelik bobinleri bantları |
|---|---|
| Teknik | Soğukta yuvarlanmış ve fırçalanmış |
| Sınıf | 430 |
| Renk | 2B |
| Kalınlığı | 0,6 mm 0,7 mm |
| Adı | 410 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | Tavlanmış ve Turşu |
| Sınıf | 410 |
| Renk | 2B / BA |
| Kalınlığı | 2mm 3mm |
| Adı | Paslanmaz Çelik Rulo 201 Çin SS Şerit Rulo |
|---|---|
| Teknik | Tesviye |
| Sınıf | 201 J1 J2 J3 |
| Renk | Doğal renk |
| Kalınlığı | 3mm 4mm |
| Adı | Çince fabrika paslanmaz çelik bobinleri 201 |
|---|---|
| Teknik | Tesviye Tavlı Turşu |
| Sınıf | 201 J1 J2 J3 |
| Renk | Doğal Renk beyaz gri |
| Kalınlığı | 0.5mm 0.6mm |
| Adı | Sus304L Paslanmaz Çelik Bobin |
|---|---|
| Teknik | Soğuk Haddeleme |
| Sınıf | SUS304L |
| Renk | Gri renk |
| Kalınlığı | 0,6 mm |