| isim | Paslanmaz Çelik 316L Kare Borular |
|---|---|
| teknik | gereksinim olarak |
| duvar kalınlığı | Özelleştirilmiş |
| Seviye | 316L |
| Uzunluk | özelleştirme |
| isim | 316l paslanmaz çelik borular ve bağlantı parçaları |
|---|---|
| teknik | Soğuk çekilmiş Cilalı mevcut |
| duvar kalınlığı | 3mm |
| Seviye | 316L |
| Uzunluk | müşterinin isteği olarak |
| isim | SS boruları 316L |
|---|---|
| teknik | İnce Çizgi veya Cilalı |
| duvar kalınlığı | müşterinin gerektiği gibi |
| Seviye | 316L |
| Uzunluk | 6000 mm |
| Name | 201 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Teknik | Tavlanmış Turşu |
| duvar kalınlığı | 3mm |
| Sınıf | 201 |
| Uzunluk | özelleştirme |
| Adı | 201 Paslanmaz çelik borular |
|---|---|
| Teknik | soğuk çekilmiş |
| duvar kalınlığı | 8MM |
| Sınıf | 201 |
| Uzunluk | istendiği gibi |
| Adı | Sus202 Paslanmaz Çelik Bobin |
|---|---|
| Teknik | 2B |
| Sınıf | Sus202 |
| Renk | Doğal Gri |
| Kalınlığı | 2mm |
| Adı | 316 Paslanmaz çelik bobini |
|---|---|
| Teknik | No1 |
| Sınıf | 316 |
| Renk | Doğal Şerit |
| Kalınlığı | 1,4 mm |
| Adı | 316Ti Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | No1 Sıcak Havayalı |
| Sınıf | 316 Ti |
| Renk | Kırık |
| Kalınlığı | 1,5 mm |
| Adı | Sus316ln paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Teknik | No1 veya soğuk haddeleme |
| Sınıf | SUS316LN |
| Renk | Doğal Siyah |
| Kalınlığı | özelleştirilmiş olarak |
| Adı | 321 Paslanmaz çelik sarmal |
|---|---|
| Sınıf | 321 |
| Renk | Gümüş veya siyah |
| Boyut | İhtiyaçlar doğrultusunda |
| Sertifika | MTC ISO Available |