| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Malzeme | 304 |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | 8K |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | 2B |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 3mm |
| Malzeme | 304 |
| Yüzey | 1 numara |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 5mm |
| Malzeme | 304 |
| Yüzey | 1 numara |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | 2B |
| Ağırlık | Rica olarak |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,1-12 mm |
| Tiyperound | Bobin Şeridi |
| Renk | Şerit Beyaz |
| Numune ücreti | Özgür |
| Adı | SS Kabloları |
|---|---|
| Teknik | Lehçe mevcut Soğuk çekilmiş |
| Kalınlığı | 0,1-13 mm |
| Standart | DIN GB |
| Uygulama | Sanayi Kullanımı |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,8 mm |
| Seviye | DX52D |
| Uygulama | Su tankı |
| İsim | Paslanmaz Çelik 201 Kutu Oluk |
|---|---|
| Şartname | 1.2*1000mm |
| Kullanım | çatı oluğu |
| yüzey | 2B |
| Seviye | 201 |
| Adı | ASTM A36 Karbon Çelik yuvarlak çubuk |
|---|---|
| OD | 37mm |
| Uzunluk | 6000mm veya müşteri ihtiyaçlarına göre |
| Uygulama | Sanayi, İnşaat |
| Türü | Müşteri ihtiyaçlarına göre |