| Adı | SS 304 Rulo Sac / Rulo |
|---|---|
| Teknik | HL / Mirror |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | parlak beyaz |
| Kalınlığı | 7 mm |
| Çapraz | 6-1200mm |
|---|---|
| Bağlantı Tipi | standart veya istek olarak |
| Uygulama | İnşaat, Makina, Elektronik, Hafif Sanayi vb. |
| Sıcaklık derecesi | Standart |
| Bitiş Türü | standart veya istek olarak |
| İsim | 304 Paslanmaz Kutu Oluk |
|---|---|
| Şartname | 0.8*900mm |
| Kullanım | Su Oluğu |
| yüzey | 2B |
| Seviye | 304 |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Çatı Oluğu |
|---|---|
| Kalınlık | 2,5 mm |
| Kullanım | Çatı Oluğu |
| yüzey | parlak |
| Seviye | 201 |
| Adı | 316 Paslanmaz Çelik U-Kütük |
|---|---|
| Yükseklik | 120MM |
| Bacak genişliği | 53 mm |
| Uygulama | su kanalı |
| Sınıf | 316 |
| Adı | 304 paslanmaz çelik levha 80mm |
|---|---|
| Teknik | Soğuk haddelenmiş / Sıcak haddelenmiş |
| Kalınlığı | 80mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | 1500*6000 mm veya gerektiği gibi |
| Adı | Soğuk olarak yuvarlanan 304L paslanmaz çelik levhalar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,5 mm |
| Sınıf | 304L |
| Yüzey | soğuk haddelenmiş |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Teller |
|---|---|
| Teknik | Soğuk çekim |
| Kalınlığı | 1 mm 2 mm |
| Standart | ASTM |
| Uygulama | Makine parçaları veya Sanayi |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik H Kiriş |
|---|---|
| Özellikler | 100*50*5*7 |
| Paketleme | Standart Denize Uygun Ambalaj |
| Başvuru | İnşaat |
| Seviye | 304 |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 2mm |
| Malzeme | 304 |
| Yüzey | 2B |