| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Kare Borular |
|---|---|
| teknik | Soğuk üretilmiş |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | 304 |
| Tip | Kare borular |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik H Kiriş |
|---|---|
| Özellikler | 100*50*5*7 |
| Paketleme | Standart Denize Uygun Paketleme |
| Uygulama | Endüstriyel üretim odası |
| Renk | Doğal renk |
| İsim | Soğuk Haddelenmiş 316L İnce Çizgili Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,6 mm |
| Seviye | 316L |
| Yüzey | soğuk haddelenmiş |
| Adı | Soğuk Haddelenmiş 321 İnce Çizgili Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,8 mm |
| Sınıf | 321 |
| Yüzey | soğuk haddelenmiş |
| Genişliği | 1000mm-2500mm Veya İsteğe Göre |
|---|---|
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Mekanik vb. |
| şekli | çarşaf |
| Sertifika | ISO, SGS, BV, vb. |
| Uzunluk | 1000-6000mm Veya Müşterinin Gereksinimlerine Göre |
| Adı | 304 paslanmaz çelik levhası |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,3 mm |
| Sınıf | 304 / 304L |
| Boyut | 1250*6000mm |
| İsim | 420 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| Seviye | 420 |
| Renk | şerit |
| Kalınlık | 3mm-14mm |
| Adı | 316 paslanmaz çelik plakalar |
|---|---|
| Techinical | 2B = Cold-rolled |
| Thickness | 0.45mm 0.55mm |
| Sınıf | 316 |
| Technique | Polished, |
| İsim | paslanmaz çelik bobin 304 |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Çelik Sınıfı | 304 |
| Renk | Doğal renk |
| Kalınlık | 3 mm |
| İsim | 904L Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | Soğuk haddelenmiş |
| Seviye | 904L |
| Renk | şerit rengi |
| Kalınlık | 0.25mm-14mm |