| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Malzeme | 304 |
| Kalınlık | 8 mm |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | HL |
| Adı | Paslanmaz çelik sac levhalar 201 |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0.6mm 0.8mm |
| Sınıf | 201 |
| Teknik | Tavlanmış ve Turşu |
| Adı | 410 Paslanmaz çelik levhalar levhalar 420 SS Inox levhalar |
|---|---|
| Teknik | Soğuk haddelenmiş/Sıcak haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,4 mm 0,6 mm 0,8 mm |
| Sınıf | 410 420 |
| Yüzey | 2B BA 8K |
| Adı | 410 Paslanmaz çelik levhaları levhalar 420 SS inoks levhaları Paslanmaz çelik levhaları levhalar 410 |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 1mm 2mm 3mm |
| Sınıf | 410 420 430 |
| Yüzey | 2B Parlak Pürüzlü |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| OD | 25 mm |
| Uygulama | Küpeşte |
| Renk | silve |
| Teknik | Poliş edilmiş |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Köşebent |
|---|---|
| Kalınlık | 3mm |
| Genişlik | 25 mm |
| Başvuru | İnşaat |
| Seviye | 304 |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | Sonrasında işlenmiş |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | Beyaz |
| Kalınlığı | 0,5 mm |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | İnce çizgi bitişi |
| Kalınlığı | 8 mm |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Borular |
|---|---|
| teknik | soğuk haddeleme |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | 2B |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Borular |
|---|---|
| teknik | soğuk haddeleme |
| Kalınlık | 1,5 mm |
| Seviye | 304 |
| Tip | yuvarlak borular |