| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | Doğal renk |
| Kalınlığı | 0,4 mm |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Çelik Sınıfı | 304 |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kalınlık | 0,5 mm |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddeleme |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | Özelleştirilmiş Renk |
| Kalınlığı | 3.5 |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | Soğuk - Üretilmiş |
| Seviye | 304 |
| Renk | parlak şerit |
| Kalınlık | 0.25mm |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddeleme |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | Parlak Şerit |
| Kalınlığı | Rica olarak |
| İsim | Soğuk Haddelenmiş 310s Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | 310S |
| Yüzey | soğuk haddelenmiş |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 10mm |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | 1 numara |
| Name | Stainless steel sheets plates 316 |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Thickness | 0.3mm 0.4mm |
| Grade | 316 |
| Technique | Polished |
| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| teknik | 2B |
| Kalınlığı | 0,35 mm 0,45 mm |
| Sınıf | 316 |
| Teknik | Cilalı, 8k, ayna |
| İsim | Soğuk - Haddelenmiş 904L Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık | 6mm |
| Seviye | 904L |
| Yüzey | Soğuk Haddelenmiş |