| Adı | SS304 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm |
| Sınıf | 304 304L |
| Yüzey | 2B / BA / 8K |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Kazınmış Levhalar |
|---|---|
| Teknik | kazınmış |
| Kalınlık | 0,8 mm |
| Seviye | 304 |
| Boyut | 1500*6000mm |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Ayna Şeritleri Kemer |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | Ayna Rengi |
| Kalınlığı | 1,2 mm |
| Name | 304 Stainless steel plates |
|---|---|
| teknik | 2B = soğuk algınlığı |
| Thickness | 0.55mm 0.65mm |
| Sınıf | 304 |
| Technique | Embossed |
| isim | Yuvarlak 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | 8K Ayna |
| Kalınlık | 1,6 mm |
| Seviye | 304 |
| Tip | yuvarlak borular |
| isim | 304 Paslanmaz Çelik Dekorasyon Boruları |
|---|---|
| teknik | 8K Ayna |
| Kalınlık | 6mm |
| Seviye | 304 |
| Tip | yuvarlak borular |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Ayna Rulo Ruloları |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | Ayna |
| Kalınlığı | 0,9 mm |
| Adı | Paslanmaz Çelik Levhalar Kabartmalı Levhalar 304 |
|---|---|
| Teknik | Üretilen desen |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | 304 |
| Boyut | Müşterinin ihtiyaçları olarak |
| Adı | 304 paslanmaz çelik HL levhası |
|---|---|
| Teknik | Soğukta yuvarlanmış ve fırçalanmış |
| Kalınlığı | 8 mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | Gereksinimlere göre |
| Adı | 304 paslanmaz çelikten yapıştırılmış levha |
|---|---|
| Teknik | Çeşitli Desenler |
| Kalınlığı | 10 mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | 1219 * 2438 |