| Adı | 60mm 304 paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Teknik | Sıcak/soğuk olarak yuvarlanmış |
| Kalınlığı | 60mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | 1219*2438 veya özelleştirilmiş |
| Adı | Paslanmaz Çelik Şerit 304 |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | Kırık |
| Kalınlığı | 0,8 mm |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Yüzey | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
| Tedavi | Tavlama, Asitleme, Parlatma |
| Sertifika | ISO, SGS, BV, vb. |
| Genişliği | 1000mm-2500mm Veya İsteğe Göre |
| Adı | Çin ASTM 304 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 1 mm 1.5 mm |
| Sınıf | 304 |
| Yüzey | Yumuşatılmış fırçalanmış |
| Name | Stainless steel sheets for mirrors |
|---|---|
| Türü | çarşaf |
| Grade | 201, 304, 306, 310S |
| Process | 8K Mirror |
| Uygulama | Fabrika binası, mutfak binası, dekorasyon |
| İsim | Paslanmaz Çelik Levhalar 304 |
|---|---|
| teknik | Sıcak Haddelenmiş |
| Kalınlık | 8mm |
| Seviye | 304 304L |
| Yüzey | 1 numara |
| Adı | 304 paslanmaz çelik plaka 0.8mm |
|---|---|
| Teknik | Yumuşatılmış |
| Kalınlığı | 0,8 mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | özelleştirme |
| Name | Stainless steel sheets plates 304 |
|---|---|
| Techinical | Cold-rolled |
| Kalınlığı | 0,5 mm 0,7 mm |
| Grade | 304 |
| Technique | Annealed and Pickled |
| Name | Stainless steel sheets |
|---|---|
| Türü | Plaka |
| Sınıf | 201, 304, 306 |
| işlemi | 2b, 8k, ayna |
| Uygulama | Endüstri Binası, Mutfak Binası |
| Adı | SUS 304 SS sayfaları |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,4 mm 0,5 mm 0,6 mm |
| Sınıf | 304 |
| Yüzey | 2B BA 8K |