| Adı | Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 304 |
|---|---|
| Kalınlık | 12mm |
| Seviye | 304 |
| Boyut | 4*8 |
| Bitir. | tavlanmış |
| Adı | Paslanmaz Çelik Levhalar 304 |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-30 mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | Özel Boyut |
| Bitir. | 2b NO.1 |
| Adı | Soğuk haddelenmiş 304 paslanmaz çelik saclar |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,1 mm 0,15 mm 0,2 mm |
| Sınıf | 304 / 304L |
| Yüzey | 2B pürüzsüz |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Mekanik vb. |
| Uzunluk | 1000-6000mm Veya Müşterinin Gereksinimlerine Göre |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| teslimat | 3-5 gün |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Mekanik vb. |
| Tedavi | Tavlama, Asitleme, Parlatma |
| Renk | Gümüş |
| Kalınlığı | 0.1mm-100mm |
| Genişliği | 1000mm-2500mm Veya İsteğe Göre |
|---|---|
| Uzunluk | 1000-6000mm Veya Müşterinin Gereksinimlerine Göre |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Mekanik vb. |
| Genişliği | 1000mm-2500mm Veya İsteğe Göre |
|---|---|
| Sertlik | HV200-HV280 |
| Yüzey | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Adı | 304 paslanmaz çelikten yapıştırılmış levha |
|---|---|
| Teknik | Şablon işlenmiş |
| Kalınlığı | 1,5 mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | Rica olarak |
| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| teknik | Soğuk rulo = 2b |
| Thickness | 1.11mm - 15mm |
| Grade | AST, 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished |
| Adı | 304 paslanmaz çelik levhası |
|---|---|
| teknik | Sıcakta üretilen |
| Kalınlığı | 50 mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | Özel |