| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Kalınlığı | 1.11mm - 15mm |
| Grade | JIS 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished, Mirror |
| Name | Widely use stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Thickness | 0.99mm - 15mm |
| Sınıf | ASTM 304 |
| Technique | Polished, 8K |
| Adı | Paslanmaz Çelik Levhalar 304 |
|---|---|
| teknik | Özelleştirilmiş Mevcut |
| Kalınlığı | 2mm |
| Sınıf | 300 Serisi |
| Yüzey | 2B / BA / 8K |
| İsim | Paslanmaz Çelik plakalar 304 |
|---|---|
| teknik | Sıcak Haddelenmiş / soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,5 mm |
| Seviye | 300 Serisi |
| Yüzey | 2B / BA |
| Yüzey | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
|---|---|
| Uzunluk | 1000-6000mm Veya Müşterinin Gereksinimlerine Göre |
| Sertlik | HV200-HV280 |
| teslimat | 3-5 gün |
| Kalınlığı | 0.1mm-100mm |
| Adı | 2mm 304 Paslanmaz Çelik Saclar |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 2mm |
| Sınıf | 304 / 304L |
| Yüzey | Tavlanmış ve Turşu |
| Adı | Renkli Paslanmaz Saclar |
|---|---|
| Teknik | Renk |
| Kalınlık | 0,2 mm |
| Seviye | 304 |
| Boyut | Özel |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 6mm |
| Sınıf | 304 |
| Yüzey | 2B |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Kabartmalı Levhalar |
|---|---|
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 10MM |
| Seviye | 304 |
| Boyut | 1500*6000mm |
| Adı | Soğuk olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik levhalar |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 1 mm 1,2 mm 1,5 mm |
| Sınıf | 304 304L |
| Yüzey | 2B doğal |