| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 2mm |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | 1 numara |
| Adı | 201 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 6mm 8mm |
| Sınıf | 201 |
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Adı | SS201 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | Sıcak haddelenmiş ve tavlanmış |
| Kalınlığı | 8mm 10mm kalınlık |
| Sınıf | 201 |
| Teknik | Cilalı veya kazınmış mevcut |
| Adı | Paslanmaz çelik saclar SS201 |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 2mm - 10mm |
| Sınıf | 201 |
| Teknik | Cilalı veya Kabartmalı Mevcut |
| Adı | 201 Paslanmaz çelik levhalar J1 J2 J3 |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,4 mm 0,5 mm |
| Sınıf | 201 |
| Yüzey | Asit yıkama |
| Adı | Paslanmaz Çelik Sac Levhalar 316/316L |
|---|---|
| Teknik | Soğuk haddelenmiş ve Tavlanmış |
| Kalınlığı | 0,8 mm 1 mm |
| Sınıf | 316/316L |
| Yüzey | 8K Fırçalı Mevcut |
| Adı | 430 Paslanmaz çelik levhalar 400 serisi Inox çelik levhalar |
|---|---|
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlığı | 8mm 10mm 12mm |
| Sınıf | 430 |
| Yüzey | 1 numara |
| Adı | 400 Serisi Paslanmaz Çelik Yaprak Inox Plaklar ASTM 410 420 430 Kalınlığı 4mm 5mm 6mm Çin Fabrikası |
|---|---|
| Teknik | Sıcak haddelenmiş / Soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 4mm 5mm 6mm |
| Sınıf | 400 Serisi |
| Yüzey | 2B veya gerektiği gibi |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik borular |
|---|---|
| teknik | 8K |
| Kalınlık | 2 mm |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | 8K |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Kare Borular |
|---|---|
| teknik | Soğuk üretilmiş |
| Kalınlık | 2mm |
| Seviye | 304 |
| Tip | Kare borular |