| Adı | Paslanmaz Çelik Rulo 304 |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | Doğal |
| Kalınlığı | 0,7 mm |
| Adı | Paslanmaz çelik 304 bobinli yontulmuş levha |
|---|---|
| Teknik | Fırçalanmış Mevcut |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | HL kaplama veya Ayna kaplama |
| Kalınlığı | 6,5 mm |
| Adı | SS levha plakası 201 J1 J2 J3 |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,4 mm 0,5 mm |
| Sınıf | 201 |
| Yüzey | Cilalı veya kazınmış mevcut |
| İsim | 35 # Dikişsiz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | Sıcak Haddelenmiş |
| Kalınlık | 16mm |
| Seviye | 35# |
| Başvuru | Kömür madenciliği |
| Adı | 304 sınıfı paslanmaz çelik levhalar |
|---|---|
| Material | High Quality Stainless Steel |
| Thickness | 2.25mm |
| Sınıf | GB 304 Sınıf |
| Surface | 8K Mirror |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Kalınlığı | 2,5 mm |
| Yüzey | BA |
| Uzunluk | 6m veya özelleştirilmiş |
| Uygulama | Dekorasyon , Merdiven Korkuluk, Endüstri |
| Adı | 304 Sınıf Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kalınlığı | 1,65 mm |
| Sınıf | 304 Sınıfı |
| Yüzey | Ba, soğuk algınlığı |
| Adı | SS304 Sınıf Borular |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kalınlığı | 1,5 mm |
| Sınıf | 304 |
| Yüzey | BA |
| Adı | SS 304 Paslanmaz Saclar |
|---|---|
| Kalınlık | 10MM |
| Seviye | 304 |
| Boyut | Özel Boyut |
| Bitir. | sıcak haddelenmiş |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Renkli Plaka |
|---|---|
| Teknik | Renk Kaplamalı |
| Kalınlık | 2mm |
| Seviye | 304 |
| Boyut | 1500*6000mm |