| Adı | SS304 Sınıf Borular |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Kalınlığı | 1,5 mm |
| Sınıf | 304 |
| Yüzey | BA |
| Adı | 316L paslanmaz çelik levhaları soğuktan yuvarlanmış |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 8MM |
| Sınıf | 316L |
| Yüzey | soğuk haddelenmiş |
| Adı | plaka/sac paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlığı | 20mm |
| Sınıf | 304 |
| Uygulama | Yapı |
| Adı | SS 304 Paslanmaz Saclar |
|---|---|
| Kalınlık | 10MM |
| Seviye | 304 |
| Boyut | Özel Boyut |
| Bitir. | sıcak haddelenmiş |
| isim | 316L Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş/soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 4mm 5mm |
| Seviye | 316L |
| SGS | Mevcut |
| Adı | 304 paslanmaz çelik Ayna Plakası |
|---|---|
| Teknik | Cilalı |
| Kalınlık | 1,2 mm |
| Seviye | 304 |
| Boyut | 1500*6000mm |
| Adı | Paslanmaz Çelik Levhalar Kabartmalı Levhalar 304 |
|---|---|
| Teknik | Üretilen desen |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | 304 |
| Boyut | Müşterinin ihtiyaçları olarak |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Kabartmalı Levhalar |
|---|---|
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 10MM |
| Seviye | 304 |
| Boyut | 1500*6000mm |
| Adı | Paslanmaz Çelik Levhalar 304 |
|---|---|
| teknik | Özelleştirilmiş Mevcut |
| Kalınlık | 4mm |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | Özel |
| Adı | 50mm 304 paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlığı | 50 mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | müşterinin isteği olarak |