| Adı | 304 paslanmaz çelik levha 0,4 mm |
|---|---|
| Teknik | Soğuk üretilmiş |
| Kalınlığı | 0,4 mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | Müşterinin talebi olarak |
| isim | Paslanmaz Çelik Levhalar 321 Inox Levhalar |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 12mm |
| Seviye | 321 |
| teknik | 1 numaralı yüzey |
| Adı | Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Saclar |
|---|---|
| Teknik | Tavlanmış ve Turşu |
| Kalınlığı | 0.1-10MM |
| Sınıf | SS304 |
| Yüzey | Yumuşatılmış |
| Adı | 316/316L Paslanmaz Çelik Levhalar İnox Levhalar |
|---|---|
| Teknik | Tavlanmış ve Turşu |
| Kalınlığı | 1,5 mm 2 mm |
| Sınıf | 316/316L |
| Yüzey | 8K Fırçalı Mevcut |
| Adı | 304 paslanmaz çelik Saç Çizgisi Sayfası |
|---|---|
| Teknik | Saç çizgisi işlenmiş |
| Kalınlık | 5 mm |
| Seviye | 304 |
| Boyut | 1250*2500mm |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Seviye | 304 |
| Renk | Gümüş |
| Kalınlık | 0.2mm-6mm |
| İsim | 310S Paslanmaz çelik bobin |
|---|---|
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Seviye | 310'lar |
| Renk | Parlak |
| Kalınlık | 0.25mm-13mm |
| İsim | Q235B Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 26 mm |
| Standart | BENİM GİBİ |
| Başvuru | Sanayi ve İnşaat Kullanımı |
| İsim | Q235 Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 30 mm |
| Standart | JIS |
| Başvuru | Sanayi ve İnşaat Kullanımı |
| Adı | Paslanmaz çelik 304 bobinli yontulmuş levha |
|---|---|
| Teknik | Fırçalanmış Mevcut |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | HL kaplama veya Ayna kaplama |
| Kalınlığı | 6,5 mm |