| İsim | Galvanizli Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 5mm |
| Seviye | DX51D |
| Çinko Katmanı | 100 |
| İsim | Q345b Karbon Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Seviye | Q345B |
| Uygulama | Fabrika Kullanımı |
| Renk | Doğal renk |
| İsim | Q235b Karbon Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Seviye | Q235B |
| Başvuru | inşaat kullanımı |
| Renk | Siyah |
| İsim | Q195 Karbon Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Seviye | Q195 |
| Uygulama | Fabrika Kullanımı |
| Renk | Doğal renk |
| İsim | Boyalı Galvanizli Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | DC51D |
| Kullanım | Dekorasyon |
| İsim | Galvanizli Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 3mm |
| Çelik Kalitesi | DC52D |
| Boy | Özel Boyut |
| İsim | Galvanizli Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | DX51D |
| Uygulama | Dekorasyon |
| İsim | Galvanizli Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 4mm |
| Seviye | DC52D |
| Çinko Katmanı | 80 |
| İsim | Galvanizli Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Uzunluk | Müşterinin ihtiyaçları olarak |
| Çelik Kalitesi | DC52D |
| Çinko Katmanı | 120 |
| İsim | galvanizli çelik borular |
|---|---|
| teknik | Sıcak Daldırma |
| Kalınlık | 5 mm |
| Seviye | DC53D |
| Renk | Doğal Renk |