| İsim | GI Levhalar Galvanizli Çelik Oluklu Çatı Kaplama Levhaları |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 2 mm |
| Seviye | DX53D |
| Uygulama | Çatı Yapısı |
| İsim | Q355 Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,8-1,2 mm |
| Standart | JIS |
| Genişlik | 1001-1250mm |
| İsim | Q355 Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 12 mm |
| Standart | GB |
| Başvuru | Sanayi ve İnşaat Kullanımı |
| İsim | Q195 Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 14 mm |
| Standart | TR |
| Başvuru | Sanayi ve İnşaat Kullanımı |
| İsim | Q195 Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 10mm |
| Standart | JIS |
| Uygulama | Sanayi ve İnşaat Kullanımı |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,8 mm |
| Seviye | DX52D |
| Uygulama | Su tankı |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 15mm |
| Seviye | DX53D |
| Uygulama | Su tankı |
| İsim | PPGI Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 0,8 mm |
| Seviye | SGCC |
| Kullanım | duvar paneli |
| İsim | galvanizli çelik bobin |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 8 mm |
| Seviye | DC53D |
| Çinko Katmanı | 180g |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,2-8 mm |
| Seviye | DX520 |
| Uygulama | Bina |