| İsim | Q345B MS Sayfası |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 40mm |
| Standart | BENİM GİBİ |
| Uygulama | İnşaat |
| Adı | Bakır Levha Bobini T1 |
|---|---|
| Teknik | Damgalama |
| Kalınlığı | 1 mm 0,9 mm |
| Sınıf | T1 |
| Uzunluk | Bobin ağırlığına bağlıdır |
| Adı | Katot Bakır levhalar C12200 C22000 |
|---|---|
| Teknik | Arındırmak |
| Kalınlığı | 1,5 mm 2 mm |
| Sınıf | C12200 C22000 |
| Uzunluk | Müşterinin gereksinimleri olarak |
| İsim | Galvanizli Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | Sıcak Daldırma |
| Kalınlık | 11 mm |
| Seviye | DX51D |
| çinko tabakası | 160g |
| İsim | Galvanizli Oluklu Levhalar |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 0,8 mm |
| Seviye | DX51D |
| Uygulama | Çatı Levhaları |
| İsim | Galvanizli Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | Sıcak Daldırma |
| Kalınlık | 6mm |
| Seviye | DX53D |
| çinko tabakası | 180g |
| İsim | Galvanizli Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | Sıcak Daldırma |
| Kalınlık | 5 mm |
| Seviye | DX51D |
| çinko tabakası | 80g |
| Adı | Bakır Çubuklar C28000 |
|---|---|
| Renk | Sarı |
| Kalınlığı | 3mm 4mm |
| Sınıf | C28000 |
| ALLOY | Çinko Alaşım |
| İsim | Q195 Karbon Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Seviye | Q195 |
| Başvuru | sanayi |
| Renk | Siyah |
| İsim | Q235 Karbon Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Seviye | Q235 |
| Uygulama | İnşaat |
| Renk | Siyah |