| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 5mm |
| Malzeme | 304 |
| Yüzey | 1 numara |
| İsim | Galvanizli Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | Sıcak Daldırma |
| Kalınlık | 10 mm |
| Seviye | DC53D |
| çinko tabakası | 80g |
| Adı | Bakır levhalar TU1 TU2 |
|---|---|
| Teknik | Oksijen azalması |
| Kalınlığı | 0.5mm 0.6mm |
| Sınıf | TU1 |
| Uzunluk | Müşterinin gereksinimleri olarak |
| Adı | Bakır plaka levhaları TP1 |
|---|---|
| Teknik | Yere yuvarlan. |
| Kalınlığı | 0.7mm 008mm |
| Sınıf | TP1 |
| Uzunluk | 6 metre |
| Adı | C11000 C12000 Katot Bakır levhalar |
|---|---|
| Teknik | Oksijen azalması |
| Kalınlığı | 3mm 5mm |
| Sınıf | C11000 C12000 |
| Uzunluk | Müşterinin gereksinimleri olarak |
| İsim | galvanizli çelik bobin |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | DX53D |
| Çinko Katmanı | 100 gram |
| Adı | Bakır levhalar C21000 |
|---|---|
| Renk | Sarı |
| Kalınlığı | 0,1-30 mm |
| Sınıf | C21000 |
| ALLOY | Çinko Alaşım |
| Adı | Kırmızı Bakır Levha şerit T2 |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddeleme |
| Kalınlığı | 1 mm 1,2 mm |
| Sınıf | T2 |
| Uzunluk | Müşterinin gereksinimleri olarak |
| İsim | galvanizli çelik bobin |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 9 mm |
| Seviye | DC53D |
| Çinko Katmanı | 200g |
| İsim | galvanizli çelik bobin |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 10mm |
| Seviye | DC53D |
| Çinko Katmanı | 80g |