| İsim | Q355 Karbon Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Seviye | Q355 |
| Başvuru | inşaat kullanımı |
| Renk | Siyah |
| Adı | Soğuk olarak yuvarlanan 304L paslanmaz çelik levhalar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,5 mm |
| Sınıf | 304L |
| Yüzey | soğuk haddelenmiş |
| Adı | 304 paslanmaz çelik levha 80mm |
|---|---|
| Teknik | Soğuk haddelenmiş / Sıcak haddelenmiş |
| Kalınlığı | 80mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | 1500*6000 mm veya gerektiği gibi |
| İsim | PPGI Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 1,5 mm |
| Seviye | DX52D |
| Uygulama | çatı kaplama |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 1 mm |
| Seviye | DX51D |
| Uygulama | Konteyner |
| İsim | Q195B Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 15 mm |
| Standart | sus |
| Başvuru | Sanayi ve İnşaat Kullanımı |
| Adı | T1 T2 Bakır levha plaka |
|---|---|
| Teknik | Bakır arındırmak |
| Kalınlığı | 0.3mm 0.4mm |
| Sınıf | T1 |
| Uzunluk | Müşterinin gereksinimleri olarak |
| İsim | 16Mn Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 45mm |
| Standart | ASTM |
| Başvuru | Sanayi ve İnşaat Kullanımı |
| İsim | Q195 Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 20 mm |
| Standart | ASTM |
| Başvuru | Sanayi ve İnşaat Kullanımı |
| İsim | Q355B Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 35 mm |
| Standart | DIN |
| Başvuru | Sanayi ve İnşaat Kullanımı |