| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | Sıcak - Daldırma |
| Kalınlık | 8mm |
| Seviye | DX51D |
| Başvuru | Tarım |
| Adı | Çince fabrika paslanmaz çelik bobinleri 201 |
|---|---|
| Teknik | Tesviye Tavlı Turşu |
| Sınıf | 201 J1 J2 J3 |
| Renk | Doğal Renk beyaz gri |
| Kalınlığı | 0.5mm 0.6mm |
| Adı | 316 Paslanmaz çelik bobini |
|---|---|
| Teknik | No1 |
| Sınıf | 316 |
| Renk | Doğal Şerit |
| Kalınlığı | 1,4 mm |
| Adı | 316Ti Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | No1 Sıcak Havayalı |
| Sınıf | 316 Ti |
| Renk | Kırık |
| Kalınlığı | 1,5 mm |
| Adı | 321 Paslanmaz çelik sarmal |
|---|---|
| Sınıf | 321 |
| Renk | Gümüş veya siyah |
| Boyut | İhtiyaçlar doğrultusunda |
| Sertifika | MTC ISO Available |
| Adı | Bakır levhalar C26800 |
|---|---|
| Renk | Sarı |
| Kalınlığı | 1 mm 2 mm |
| Sınıf | C26800 |
| ALLOY | Çinko Alaşım |
| Adı | Haddelenmiş Levha SS 304 Rulo |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddeleme |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | Mevcut Parlatma |
| Kalınlığı | 6mm |
| İsim | Galvanizli Çatı Levhaları |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 1,2 mm |
| Seviye | DX51D |
| Uygulama | Depo Yapısı |
| İsim | galvanizli çelik bobin |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 7 mm |
| Seviye | DC52D |
| Çinko Katmanı | 160g |
| İsim | galvanizli çelik borular |
|---|---|
| teknik | Soğuk haddelenmiş Sıcak daldırma |
| Kalınlık | 5 mm |
| Seviye | DX52D |
| çinko tabakası | 80 |