| İsim | Galvanizli Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | DC53D |
| Renk | parlak |
| İsim | Q235b Karbon Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Seviye | Q235B |
| Uygulama | İnşaat Kullanımı |
| Renk | Siyah |
| teslimat | 3-5 gün |
|---|---|
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Mekanik vb. |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| şekli | çarşaf |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Yüzey | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
|---|---|
| Uzunluk | 1000-6000mm Veya Müşterinin Gereksinimlerine Göre |
| şekli | çarşaf |
| teslimat | 3-5 gün |
| Sertifika | ISO, SGS, BV, vb. |
| Yüzey | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Uzunluk | 1000-6000mm Veya Müşterinin Gereksinimlerine Göre |
| Tedavi | Tavlama, Asitleme, Parlatma |
| Paketleme | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,2-8 mm |
| Seviye | DX53D |
| Uygulama | Su tankı |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 6mm |
| Seviye | DC520 |
| Uygulama | Bina |
| İsim | Galvanizli Çelik Oluklu Levhalar |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 1 mm |
| Seviye | DC51D |
| Uygulama | duvar paneli |
| İsim | Galvanizli Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | Sıcak Daldırma |
| Kalınlık | 6mm |
| Seviye | DC51D |
| çinko tabakası | 120g |
| isim | Hafif Çelik Levhalar Levhalar 45# |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 32mm |
| Standart | GB |
| Başvuru | Fabrika Kullanımı |