| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,8 mm |
| Seviye | DX53D |
| Uygulama | Güneş |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 8 mm |
| Seviye | DX51D |
| Uygulama | Su tankı |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 10mm |
| Seviye | DX52D |
| Uygulama | Güneş |
| Adı | 310S Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | Sıcak yuvarlama |
| Sınıf | 310S |
| Renk | Doğal Siyah |
| Kalınlığı | 1,2 mm |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 2mm |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | 1 numara |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Malzeme | 304 |
| Kalınlık | 5mm |
| Seviye | 304 |
| Yüzey | BA |
| Adı | Paslanmaz Çelik Rulo 304 |
|---|---|
| Teknik | Sıcak yuvarlama |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | düz beyaz |
| Kalınlığı | 5 mm |
| isim | Yumuşak Çelik Levhalar Q235 |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 22mm |
| Standart | ASME AISI SÜS |
| Başvuru | İnşaat Kullanımı |
| isim | 304 paslanmaz çelik dikişsiz borular |
|---|---|
| teknik | Lehçe mevcut |
| Kalınlık | 6mm |
| Seviye | 304 |
| Tip | yuvarlak borular |
| Adı | 309s Paslanmaz çelik bobini |
|---|---|
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| Sınıf | 309S |
| Renk | Doğal Gri |
| Kalınlığı | 0.9mm |