| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 22mm |
| Seviye | DX52D |
| Uygulama | Konteyner |
| isim | Karbon Çelik Levhalar Q235B |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 5mm |
| Standart | TR GB |
| Başvuru | Sanayi Konteyneri |
| Adı | 410 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | Tavlanmış ve Turşu |
| Sınıf | 410 |
| Renk | 2B / BA |
| Kalınlığı | 2mm 3mm |
| Adı | 410 Paslanmaz çelik bobin bantları |
|---|---|
| Teknik | Soğukta yuvarlanmış |
| Sınıf | 410 420 430 |
| Renk | 2B veya istendiği gibi |
| Kalınlığı | 0,7 mm 0,8 mm 0,9 mm |
| Adı | 316L Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Sınıf | 316L |
| Renk | Kırık |
| Kalınlığı | 0.25mm-8mm |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 10mm |
| Seviye | DX51D |
| Uygulama | Güneş |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 22mm |
| Seviye | DX520 |
| Uygulama | Dekorasyon |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,2 mm |
| Seviye | DX51D |
| Çinko Katmanı | 100 gram |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,8 mm |
| Seviye | DX53D |
| Uygulama | Tarım |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,2-8 mm |
| Seviye | DX510 |
| Uygulama | Bina |