| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | sıcak daldırma |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | DX52D |
| Uygulama | tarım kullanımı |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | Soğuk haddelenmiş Sıcak daldırma |
| Kalınlık | 12 mm |
| Seviye | DX51D |
| çinko tabakası | 100 gram |
| İsim | Q345 Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 40mm |
| Standart | TR |
| Başvuru | Sanayi ve İnşaat Kullanımı |
| İsim | Q345B Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 8mm |
| Standart | AISI |
| Başvuru | Sanayi ve İnşaat Kullanımı |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,2-8 mm |
| Seviye | DX51D |
| Çinko Katmanı | 80 |
| isim | Yumuşak Çelik Levhalar Q235 |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 18 mm |
| Standart | BENİM GİBİ |
| Başvuru | inşaat ve fabrika |
| Adı | SUS316L paslanmaz çelik bobini |
|---|---|
| Teknik | No1 veya soğuk rulo |
| Sınıf | SUS316L |
| Renk | Siyah |
| Kalınlığı | 0,45 mm |
| İsim | 410 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| Seviye | 410 |
| Renk | şerit |
| Kalınlık | 3mm-14mm |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,5 mm |
| Seviye | DX52D |
| Başvuru | Tarım |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| teknik | Sıcak - Daldırma |
| Kalınlık | 6mm |
| Seviye | DC520 |
| Başvuru | bina |