| Adı | SS levha plakası 201 J1 J2 J3 |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,4 mm 0,5 mm |
| Sınıf | 201 |
| Yüzey | Cilalı veya kazınmış mevcut |
| Adı | 316 paslanmaz çelik plakalar |
|---|---|
| teknik | BA |
| Thickness | 0.65mm 0.75mm |
| Grade | 316 |
| işlemi | kabartmalı |
| İsim | Paslanmaz Çelik plakalar 304 |
|---|---|
| teknik | Sıcak Haddelenmiş / soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,5 mm |
| Seviye | 300 Serisi |
| Yüzey | 2B / BA |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Çelik Kalitesi | 304 |
| Renk | Doğal renk |
| Kalınlığı | 0,4 mm |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Çelik Sınıfı | 304 |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kalınlık | 0,5 mm |
| Adı | 304 SS levhalar |
|---|---|
| teknik | Sıcak yuvarlama |
| Kalınlığı | 12 mm |
| Sınıf | 304 304L |
| Yüzey | No.1 veya özelleştirilmiş |
| İsim | 904L Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Teknik | Soğuk haddelenmiş |
| Seviye | 904L |
| Renk | şerit rengi |
| Kalınlık | 0.25mm-14mm |
| Adı | SUS 304 SS sayfaları |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,4 mm 0,5 mm 0,6 mm |
| Sınıf | 304 |
| Yüzey | 2B BA 8K |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Yüzey | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
| Tedavi | Tavlama, Asitleme, Parlatma |
| Sertifika | ISO, SGS, BV, vb. |
| Genişliği | 1000mm-2500mm Veya İsteğe Göre |
| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | hot-rolled |
| Kalınlığı | özelleştirilmiş olarak |
| Grade | 316 304 |
| Process | Embossed, Pattern |