| isim | 316L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 2,5 mm |
| Seviye | 316L |
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| isim | 8K Paslanmaz Çelik 316L Plakalar |
|---|---|
| teknik | Cilalı |
| Kalınlık | Özelleştirilmiş |
| Seviye | 316L |
| teknik | 8K işlendi |
| Genişliği | 1000mm-2500mm Veya İsteğe Göre |
|---|---|
| Uzunluk | 1000-6000mm Veya Müşterinin Gereksinimlerine Göre |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Mekanik vb. |
| Adı | Soğuk haddelenmiş 304 paslanmaz çelik saclar |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,1 mm 0,15 mm 0,2 mm |
| Sınıf | 304 / 304L |
| Yüzey | 2B pürüzsüz |
| Adı | 201 Paslanmaz çelik levhalar J1 J2 J3 |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,4 mm 0,5 mm |
| Sınıf | 201 |
| Yüzey | Asit yıkama |
| Name | Stainless steel sheets for mirrors |
|---|---|
| Türü | çarşaf |
| Grade | 201, 304, 306, 310S |
| Process | 8K Mirror |
| Uygulama | Fabrika binası, mutfak binası, dekorasyon |
| İsim | 201 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| teknik | Sıcak Haddelenmiş |
| Kalınlık | 42mm |
| Seviye | 201 |
| Yüzey | 1 numara |
| Adı | Soğuk Haddelenmiş 321 İnce Çizgili Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,8 mm |
| Sınıf | 321 |
| Yüzey | soğuk haddelenmiş |
| İsim | Soğuk Haddelenmiş 310s Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 3mm |
| Seviye | 310S |
| Yüzey | soğuk haddelenmiş |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Renkli Plaka |
|---|---|
| Teknik | Renk Kaplamalı |
| Kalınlık | 2mm |
| Seviye | 304 |
| Boyut | 1500*6000mm |