| Adı | 304 paslanmaz çelik levhası |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,3 mm |
| Sınıf | 304 / 304L |
| Boyut | 1250*6000mm |
| Adı | Paslanmaz Çelik Levhalar 304 |
|---|---|
| teknik | Özelleştirilmiş Mevcut |
| Kalınlığı | 2mm |
| Sınıf | 300 Serisi |
| Yüzey | 2B / BA / 8K |
| Adı | 304 paslanmaz çelik levhası |
|---|---|
| teknik | Sıcakta üretilen |
| Kalınlığı | 50 mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | Özel |
| Adı | 60mm 304 paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Teknik | Sıcak/soğuk olarak yuvarlanmış |
| Kalınlığı | 60mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | 1219*2438 veya özelleştirilmiş |
| Adı | 304 paslanmaz çelik HL levhası |
|---|---|
| Teknik | Soğukta yuvarlanmış ve fırçalanmış |
| Kalınlığı | 8 mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | Gereksinimlere göre |
| Genişliği | 1000mm-2500mm Veya İsteğe Göre |
|---|---|
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Mekanik vb. |
| şekli | çarşaf |
| Sertifika | ISO, SGS, BV, vb. |
| Uzunluk | 1000-6000mm Veya Müşterinin Gereksinimlerine Göre |
| Adı | Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 304 |
|---|---|
| Kalınlık | 12mm |
| Seviye | 304 |
| Boyut | 4*8 |
| Bitir. | tavlanmış |
| Adı | Soğuk olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik levhalar |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 1 mm 1,2 mm 1,5 mm |
| Sınıf | 304 304L |
| Yüzey | 2B doğal |
| Adı | 430 Paslanmaz çelik levhalar 400 serisi Inox çelik levhalar |
|---|---|
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlığı | 8mm 10mm 12mm |
| Sınıf | 430 |
| Yüzey | 1 numara |
| isim | 321 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 3mm 4mm |
| Seviye | 321 |
| teknik | 2B yüzey |