| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| teknik | 2B |
| Kalınlığı | 0,35 mm 0,45 mm |
| Sınıf | 316 |
| Teknik | Cilalı, 8k, ayna |
| Adı | 304 paslanmaz çelik plaka 0.8mm |
|---|---|
| Teknik | Yumuşatılmış |
| Kalınlığı | 0,8 mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | özelleştirme |
| Adı | 316 paslanmaz çelik plakalar |
|---|---|
| Techinical | 2B = Cold-rolled |
| Thickness | 0.45mm 0.55mm |
| Sınıf | 316 |
| Technique | Polished, |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 6mm |
| Sınıf | 304 |
| Yüzey | 2B |
| Adı | 304 paslanmaz çelikten yapıştırılmış levha |
|---|---|
| Teknik | Şablon işlenmiş |
| Kalınlığı | 1,5 mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | Rica olarak |
| Adı | 304 paslanmaz çelikten yapıştırılmış levha |
|---|---|
| Teknik | Çeşitli Desenler |
| Kalınlığı | 10 mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | 1219 * 2438 |
| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| teknik | Soğuk rulo = 2b |
| Thickness | 1.11mm - 15mm |
| Grade | AST, 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished |
| Adı | Ayna Paslanmaz Çelik Plakalar |
|---|---|
| Techinical | Cold rolling |
| Thickness | 1.01mm - 15mm |
| Sınıf | JIS 316 |
| Technique | Mirro, polished |
| Name | Widely use stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Thickness | 0.99mm - 15mm |
| Sınıf | ASTM 304 |
| Technique | Polished, 8K |
| Name | 304 Stainless steel plates |
|---|---|
| teknik | 2B = soğuk algınlığı |
| Thickness | 0.55mm 0.65mm |
| Sınıf | 304 |
| Technique | Embossed |