| Adı | Paslanmaz çelik sac levhalar 201 |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0.6mm 0.8mm |
| Sınıf | 201 |
| Teknik | Tavlanmış ve Turşu |
| Adı | SS201 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | Sıcak haddelenmiş ve tavlanmış |
| Kalınlığı | 8mm 10mm kalınlık |
| Sınıf | 201 |
| Teknik | Cilalı veya kazınmış mevcut |
| Adı | 410 Paslanmaz çelik levhalar levhalar 420 SS Inox levhalar |
|---|---|
| Teknik | Soğuk haddelenmiş/Sıcak haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,4 mm 0,6 mm 0,8 mm |
| Sınıf | 410 420 |
| Yüzey | 2B BA 8K |
| Adı | 410 Paslanmaz çelik levhaları levhalar 420 SS inoks levhaları Paslanmaz çelik levhaları levhalar 410 |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 1mm 2mm 3mm |
| Sınıf | 410 420 430 |
| Yüzey | 2B Parlak Pürüzlü |
| Name | Stainless steel sheets plates 316 |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Thickness | 0.3mm 0.4mm |
| Grade | 316 |
| Technique | Polished |
| Adı | 201 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 6mm 8mm |
| Sınıf | 201 |
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Adı | Paslanmaz Çelik Sac Levhalar 316/316L |
|---|---|
| Teknik | Soğuk haddelenmiş ve Tavlanmış |
| Kalınlığı | 0,8 mm 1 mm |
| Sınıf | 316/316L |
| Yüzey | 8K Fırçalı Mevcut |
| Name | Stainless steel sheets plates 304 |
|---|---|
| Techinical | Cold-rolled |
| Kalınlığı | 0,5 mm 0,7 mm |
| Grade | 304 |
| Technique | Annealed and Pickled |
| Adı | Paslanmaz çelik saclar SS201 |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 2mm - 10mm |
| Sınıf | 201 |
| Teknik | Cilalı veya Kabartmalı Mevcut |
| Adı | SS304 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm |
| Sınıf | 304 304L |
| Yüzey | 2B / BA / 8K |