| Adı | 316 Paslanmaz Çelik Yaprakları Soğuk Dönüşümlü |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 50 mm |
| Sınıf | 316 |
| Yüzey | soğuk haddelenmiş |
| Name | Stainless steel sheets |
|---|---|
| Türü | Plaka |
| Sınıf | 201, 304, 306 |
| işlemi | 2b, 8k, ayna |
| Uygulama | Endüstri Binası, Mutfak Binası |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Mekanik vb. |
| Uzunluk | 1000-6000mm Veya Müşterinin Gereksinimlerine Göre |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| teslimat | 3-5 gün |
| İsim | Soğuk - Haddelenmiş 904L Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık | 6mm |
| Seviye | 904L |
| Yüzey | Soğuk Haddelenmiş |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Mekanik vb. |
| Tedavi | Tavlama, Asitleme, Parlatma |
| Renk | Gümüş |
| Kalınlığı | 0.1mm-100mm |
| Adı | 304 paslanmaz çelik 8K Plaka |
|---|---|
| Teknik | 8K işlendi |
| Kalınlık | 0,7 mm |
| Seviye | 304 |
| Boyut | Müşterinin ihtiyaçları olarak |
| İsim | Soğuk Haddelenmiş 309s Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,3 mm |
| Seviye | 309S |
| Yüzey | Soğuk Haddelenmiş |
| Adı | 201 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlığı | 12 mm |
| Sınıf | 304 |
| Yüzey | 1 numara |
| İsim | Soğuk Haddelenmiş 316L İnce Çizgili Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlık | 0,6 mm |
| Seviye | 316L |
| Yüzey | soğuk haddelenmiş |
| Adı | Paslanmaz Çelik Delikli Levhalar |
|---|---|
| Teknik | delikli |
| Kalınlık | 0,6 mm |
| Seviye | 304 |
| Boyut | 1219*2438mm |