| isim | 316L Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| teknik | sıcak haddelenmiş |
| Kalınlık | 7 mm |
| Seviye | 316L |
| MTC | Mevcut |
| Adı | 400 Serisi Paslanmaz Çelik Yaprak Inox Plaklar ASTM 410 420 430 Kalınlığı 4mm 5mm 6mm Çin Fabrikası |
|---|---|
| Teknik | Sıcak haddelenmiş / Soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 4mm 5mm 6mm |
| Sınıf | 400 Serisi |
| Yüzey | 2B veya gerektiği gibi |
| Name | Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | 2B |
| Kalınlığı | özelleştirilmiş olarak |
| Grade | SS316 |
| işlemi | Kabartmalı, desen, |
| Adı | Paslanmaz Çelik Levhalar 304 |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,3-30 mm |
| Sınıf | 304 |
| Boyut | Özel Boyut |
| Bitir. | 2b NO.1 |
| İsim | Paslanmaz Çelik Levhalar 304 |
|---|---|
| teknik | Sıcak Haddelenmiş |
| Kalınlık | 8mm |
| Seviye | 304 304L |
| Yüzey | 1 numara |
| Adı | Çin ASTM 304 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 1 mm 1.5 mm |
| Sınıf | 304 |
| Yüzey | Yumuşatılmış fırçalanmış |
| Adı | Renkli Paslanmaz Saclar |
|---|---|
| Teknik | Renk |
| Kalınlık | 0,2 mm |
| Seviye | 304 |
| Boyut | Özel |
| Adı | 2mm 304 Paslanmaz Çelik Saclar |
|---|---|
| Teknik | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı | 2mm |
| Sınıf | 304 / 304L |
| Yüzey | Tavlanmış ve Turşu |
| Genişliği | 1000mm-2500mm Veya İsteğe Göre |
|---|---|
| Sertlik | HV200-HV280 |
| Yüzey | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Kalınlığı | 1.11mm - 15mm |
| Grade | JIS 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished, Mirror |